ecza deposu
Vizyon
"Uygarlık yolunda yürümek ve başarılı olmak yaşam koşuludur. Bu yolda duraklayanlar ya da bu yolda  ileri değil, geriye bakma cahilliğinde ve aymazlığında bulunanlar genel uygarlığın coşkulu selinde boğulmaya mahkumdurlar"
Mustafa Kemal Atatürk
 

İmtaş ailesi çalışanlarıyla birlikte, müşterilerinin tatminini sağlayarak sağlıklı gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlarda,tedarikçilerimizden sağladığımız ürünleri iyi bir hizmet anlayışı ile sunmayı amaçlar.
 
Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak, tedarikçilerimiz ve müşterilerimiz arasında zincirin kararlı ve güçlü bir halkası olmak ilkemizdir.
 
En önemli sermayemiz, insan kaynağımızdır.Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle başlar. Grubun içinde yer alan her birey, yaptığı işi en iyi, en doğru, en güzel nasıl yaparım diye düşünür ve mükemmele ulaşmak için çaba harcar.
 
Kendisini geliştirirken çevresindekileri ve içinde bulunduğu kurumu da geliştirilmek onun için yaşam biçimidir. Grubumuzda çalışan bireyler biribirlerinden görev ve sorumlulukları açısından farklı olmakla beraber; onur, anlam ve insan hakları yönünden eşittirler.